Oferta pracy

Kierownik Działu Przygotowania Inwestycji

ATAL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja, nadzór oraz wsparcie pracy Działu Przygotowania Inwestycji

  • Reprezentacja Spółki wobec urzędów, gestorów i dostawców mediów – procedowanie postępowań administracyjnych w toku procesu inwestycyjnego (składanie pism, zawieranie umów m.in. umowy drogowe, partycypacyjne, porozumienia z Urzędami, umowy z gestorami i z dostawcami mediów),

  • Współpraca z pracowniami/architektami zewnętrznymi i branżystami: zawieranie umów, egzekwowanie zachowania terminów i jakości świadczonych usług, w tym weryfikacja dokumentacji technicznej,,

  • Analiza nowych gruntów, przygotowywanie dokumentacji i wsparcie przy procedurze zakupu gruntów (z Działem Prawnym),

  • Działanie w zakresie regulowania stanów prawnych m.in.: podziały nieruchomości, ujawnienia budynków,

  • współpraca z geodetami i notariuszami w zakresie; składanie wniosków wieczystoksięgowych będących konsekwencją dokonanych zmian; ustanawianie służebności w zakresie infrastruktury na rzecz gestorów i inne niezbędne w toku realizacji inwestycji we współpracy z Działem Umów, Działem Prawnym,

  • Współpraca z Działem Budów, Działem Sprzedaży w celu realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami Spółki,

  • Raportowanie do Zarządu postępów prac nad powierzonymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek architektura, budownictwo, prawo.

  • znajomości warunków technicznych oraz przepisów prawa budowlanego

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego oraz procedur administracyjnych związanych z budownictwem,

  • doświadczenie w weryfikacji dokumentacji budowlanej i wykonawczej z naciskiem na budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne,

  • dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne,

  • odpowiedzialne podejście do pracy, duże zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca z najlepszymi specjalistami w branży

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy