Oferta pracy

Kierownik Działu Przyjęć

LYRECO Polska SAO firmie

  • Komorów (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Wiodący dostawca artykułów do biura i miejsc pracy
9 000 pracowników w Europie i Azji Ponad 10 000 produktów w ofercie
(w tym ponad 5000 produktów ekologicznych)
2 mld euro globalnego obrotu rocznie
250 000 przesyłek dostarczanych dziennie na całym świecie

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów, aby ułatwić ich codzienną pracę.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I ODPOWIEDZIALNOŚCI

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesu przyjęć, zwrotów oraz uzupełniania towarów od dostawców zewnętrznych oraz klientów Spółki.

  • Organizowanie pracy liderów zespołów w Dziale Przyjęć oraz systematyczna kontrola i ocenianie ich pracy
  • Organizowanie rotacji między stanowiskowej w podległym Dziale
  • Dbałość o rozwój i motywację podległych pracowników poprzez wdrażanie ich do pracy, monitorowanie ich stanu wiedzy oraz jakości i wyników pracy, bieżące diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz krótkookresowe podsumowania i roczne oceny pracowników
  • Tworzenie, modyfikacja i wdrażanie procedur operacyjnych dotyczących Działu Przyjęć
  • Systemowe (SAP) i fizyczne przemieszczanie oraz kontrolowanie jakości i ilości artykułów w podległych częściach magazynu
  • Sporządzanie raportów magazynowych oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
  • Nadzór nad utrzymaniem sprzętu i wyposażenia magazynowego w dobrym stanie technicznym

WYMAGANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w magazynie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Znajomość zasad funkcjonowania pracy magazynu oraz dokumentacji magazynowej
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów realizacji zadań i szybkiego reagowania na zmiany
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy