Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu R&D

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 14.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: RD/RK

    Obowiązki:

    • opracowywanie strategii badawczo rozwojowej dla realizowanych projektów, analiza ryzyk związanych z realizacją prac badawczych i rejestracyjnych oraz budżetu,
    • definiowanie potrzeb w zakresie opracowywania nowych produktów w oparciu o trendy rynkowe oraz oczekiwania klientów,
    • określanie nowych możliwości rozwoju i zastosowania produktów,
    • śledzenie postępu technologicznego w zakresie specjalizacji działu, uczestniczenie w targach i konferencjach branżowych,
    • zarządzanie procesem opracowania, tworzenia, rejestracji i wdrożenia produktu na rynek,
    • nadzór nad opracowywaniem receptur produktów zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz standardami firmy,
    • nadzór nad wdrożeniem produkcji wyrobów, których technologia została opracowana przez dział badawczy,
    • zabezpieczenie terminowości wykonania prac oraz poprawności rozwiązań technicznych,
    • opiniowanie projektów wynalazczych,
    • utrzymywanie kontaktów ze strategicznymi dostawcami/ klientami firmy,
    • zarządzanie podległym zespołem specjalistów R&D,
    • przygotowywanie budżetów rocznych oraz potrzeb inwestycyjnych dla zarządzanego działu,
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie takimi jak zakupy, planowanie, produkcja, sprzedaż, kontroling, kontrola jakości, itd.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne,
    • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze R&D,
    • poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w dziedzinie polimerów,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • kreatywność i chęć wdrażania zmian,
    • pro aktywność i otwartość na pomysły w zespole,
    • znajomość metod zarządzania projektami badawczymi.

    Nasz Klient oferuje:

    • możliwość poszerzania wiedzy przez udział w szkoleniach i konferencjach,
    • ciekawe projekty badawczo-rozwojowe od wdrożenia do produkcji i sprzedaży,
    • praca w zespole profesjonalistów,
    • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
    • umowa o pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.