Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Rachunkowości Finansowej

HRK S.A.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, renomowanej organizacji działającej w sektorze publicznym, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

ZADANIA:

  • zarządzanie podległym zespołem
  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych
  • odpowiedzialność za terminowe sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego oraz deklaracji podatkowych, raportów oraz zestawień i analiz finansowych
  • kontrola nad płynnością finansową, przepływem środków pieniężnych i windykacją należności
  • współudział w opracowywaniu przepisów wewnętrznych oraz wdrażaniu procedur usprawniających pracę działu
  • organizacja, nadzór, kontrola i doskonalenie obiegu dokumentów finansowo-księgowych
  • nadzór nad terminowym rozliczaniem realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie)
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2 lata pracy na stanowisku kierowniczym
  • mile widziane doświadczenie w jednostce organizacyjnej z sektora publiczneg
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz podatkowych
  • umiejętność zarządzania wieloosobowym zespołem, organizowania pracy i motywowania pracowników
  • umiejętności analityczne i organizacyjne
  • zdolności komunikacyjne oraz otwartość na zmiany
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej organizacji
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju, dofinansowanie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole
  • przyjazne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne