Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Rachunkowości i Finansów

WSK-PoznańO firmie

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działu księgowego zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości

  • Planowanie, analiza i kontrola kosztów

  • Sprawozdawczość finansowa

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych

  • Zarządzanie zespołem księgowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w pracy jako Główny Księgowy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania kapitałem obrotowym

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu rachunku kosztów, budżetowania

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP

  • Kwalifikacje na poziomie ACCA lub równorzędnym będą mile widziane.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami

  • Stabilność zatrudnienia

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę

  • Pakiet socjalny

  • Dofinansowanie do kart MultiSport

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.