Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Raportowania i Analiz Zarządczych

BestHR

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla jednaj z czołowych Spółek Skarbu Państwa na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu dostarczenia aktualnej i kompletnej informacji zarządczej

  • Zarządzanie podległym zespołem w obszarze zarządzania i analiz (4-6 pracowników)

  • Nadzorowanie i realizacja raportowania operacyjnego i zarządczego głównych KPI

  • Koordynacja i opracowywanie prognozy kroczącej (rolling forecast)

  • Analiza danych oraz sporządzanie na ich podstawie raportów i sprawozdań

  • Weryfikacja i nadzór zgodności planów prowadzonych działań z celami i strategią operacyjną Spółki

  • Ustalanie standardów w zakresie raportowania i koordynacji sporządzania raportów zarządczych i operacyjnych na potrzeby Zarządu oraz jednostek organizacyjnych

  • Wsparcie raportowe departamentów sprzedażowych w zakresie bieżących wyników operacyjnych i efektywności struktur sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: ekonomiczny, finansowy, matematyczny

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Bardzo mocno rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność predykcji

  • Ekspercki poziom znajomości Excel i PowerPoint

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (najlepiej z SAP) oraz mile widziana znajomość SQL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie kwartalne

  • Stabilność zatrudnienia

  • Dofinansowanie do wypoczynku, kursów i szkoleń, wydarzeń kulturalnych itp.

  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz uzyskania dofinansowania do studiów

  • Pakiet medyczny i kartę sportową

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej - do 4 dni w miesiącu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

BestHR

BestHR to agencja HR, która od ponad 7 lat na rynku polskim realizuje specjalistyczne procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych z branż technicznych: Inżynieria, Nowoczesne technologie &IT. Wspierając rozwój naszych klientów, oprócz skutecznych rozwiązań w zakresie rekrutacji, dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania z obszaru HR.

Przewiń do profilu firmy