Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Realizacji Inwestycji

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o., firma należąca do Praxi Alliance - międzynarodowej sieci zrzeszającej renomowane firmy rekrutacyjne, specjalizuje się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej
    i specjalistycznej.

    Aktualnie dla naszego Klienta, stabilnej oraz prężnie rozwijającej się Firmy z branży deweloperskiej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Nr ref.: KDRI-TS/01/18
    Miejsce pracy: wielkopolska, pomorskie, zachodniopomorskie

    Zadania:

    • Kompleksowe zarządzanie Działem Realizacji oraz procesem inwestycyjnym: planowanie, organizacja, kontrola,
    • Optymalizacja procesów inwestycyjnych,
    • Nadzór oraz wspomaganie Kierowników Budów,
    • Sporządzanie, analizowanie i kontrola budżetów i harmonogramów,
    • Organizowanie wykonawstwa prac budowlanych,
    • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej,
    • Opiniowanie i zatwierdzanie umów i zleceń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń ,
    • Bardzo dobra umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych,
    • Biegła znajomość procesu inwestycyjnego,
    • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu podległym zespołem,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i budowania relacji,
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,
    • Inicjatywa, kreatywność i zaangażowanie,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie developerskiej,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Samochód służbowy.
    Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów (życiorys, list motywacyjny) klikając:
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów (życiorys, list motywacyjny) wraz z dopisanym oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zmianami)”
    opisopisopis