Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Realizacji

GRANTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac projektowych i realizacyjnych inwestycji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, stacje ładowania pojazdów, magazyny energii)

  • Zarządzanie zespołem realizacyjnym i zespołem projektowym

  • Przygotowanie i monitorowanie harmonogramów realizacji

  • Kontraktacja i rozliczanie Podwykonawców

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Dbałość o wynik finansowy każdego z projektów

  • Kontrola i optymalizacja procesu realizacji w tym współpracy z działem handlowym, zaopatrzeniem i klientem

  • Planowanie i wdrażanie działań rozwojowych z obszaru realizacji

  • Reprezentowanie firmy GrantON przed organami Nadzoru Budowlanego i PSP (dokonywanie odpowiednich zgłoszeń)

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat posiada doświadczenie w kierowaniu robotami lub realizacją inwestycji branży elektrycznej, AKPiA, teletechnicznej lub pokrewnej.

  • Posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Jest odpowiedzialny, entuzjastycznie nastawiony do pracy, zorientowany na wyniki i rozwój osobisty

  • Potrafi ustalać priorytety i dotrzymuje terminów

  • Potrafi skutecznie negocjować warunki umów podwykonawczych

  • Posiada wysokie kompetencje organizacyjne i myślenia procesowego

  • Interesuje się zagadnieniami związanymi z odnawialnymi źródłami energii

  • Posiada wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji międzyludzkich

  • Potrafi obsługiwać program AutoCad o pakiet MS Office

  • Posiada czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój kariery, zamiast zwyczajnego miejsca pracy

  • Stała pracę – szukamy pracowników na lata, nie na 1 projekt

  • Wsparcie dla innowacji, nieszablonowych pomysłów oraz inicjatyw rozwojowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system bonusów uzależniony od wyników firmy)

  • Odpowiedzialną, ciekawą i dobrze płatną pracę w prężnie rozwijającej się dziedzinie

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Wsparcie w każdym aspekcie wykonywanej pracy

  • Swobodę działania – pracujesz tak jak lubisz

  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

  • Doskonała atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Granton jest firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła założoną przez entuzjastów energii słonecznej, którzy swoją przygodę z fotowoltaiką rozpoczęli w 2009r. obroną pracy magisterskiej nt. paneli fotowoltaicznych.

W GrantON stawiamy na różnorodność. Mamy świadomość, że każdy jest inny, dlatego staramy się wspierać sposób w jaki osiągasz dobre wyniki zamiast narzucać schematy działania.

Jeśli jesteś fachowcem, który ma wiele pomysłów na stworzenie świetnego działu realizacji to ta praca jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania

Województwa Łódzkie i Mazowieckie

Aplikowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.