Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Realizacji Projektów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Prężnie działająca firma PBUCH S.A. z ponad 60-letnim stażem na rynku poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia
    Wynagrodzenie: 8 000 - 11 000 zł netto

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe zarządzanie działem, w tym kierowanie kilkuosobowym zespołem w zakresie technicznego przygotowania produkcji, ofertowania i zakupów;
    • Wyznaczanie standardów pracy i wdrażanie najlepszych praktyk w obszarze koordynacji działań i zarządzania projektami, w celu skutecznej i sprawnej realizacji zadań;
    • Opiniowanie i dystrybucja zapytań ofertowych od klientów;
    • Nadzór nad opracowywaniem ofert;
    • Nadzór nad terminami i kosztami zleceń;
    • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej;
    • Koordynowanie procesu zakupów;
    • Czynny udział w procesie pozyskiwania nowych klientów, dostawców i kooperantów;
    • Planowanie i nadzór nad procesem wdrażania do produkcji nowych produktów;
    • Rozwiązywanie problemów oraz analiza potrzeb;
    • Efektywna współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Doświadczenie w zakresie przygotowania produkcji;
    • Rozwinięte umiejętności planistyczne i organizacyjne;
    • Asertywność i samodzielność w działaniu;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
    • Znajomość rysunku technicznego;
    • Znajomość pakietu Microsoft Office.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
    • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne;
    • Wynagrodzenie na poziomie 8 000 - 11 000 zł netto;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV, wraz z numerem referencyjnym w temacie maila za pomocą przycisku aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."

    bottom