Oferta pracy

Kierownik Działu Realizacji Umów

Grupa DBKO firmie

  • Lubelska 43A, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Grupa DBK

Lubelska 43A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem i zespołem pracowników Działu Realizacji Umów

  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu operacyjnego Działu

  • Koordynowanie pełnego procesu realizacji umów najmu pojazdów (uruchamianie, bieżąca obsługa, zamykanie)

  • Adaptacja kontraktów do indywidualnych ustaleń z Najemcami pojazdów

  • Weryfikacja poprawności dokumentów procesu uruchamiania i zamykania umów najmu pojazdów

  • Nadzór i aktualizacja danych, dokumentów w obwiązujących kontraktach

  • Wprowadzanie rozwiązań podnoszących efektywność pracy Działu

  • Koordynowanie, organizacja pracy zespołu i współpraca z innymi Działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy / doświadczenie menadżerskie

  • orientacja na realizację celów i analityczne myślenie

  • znajomość procedur obsługi i realizacji umów np. leasingowych, kredytowych

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za własne decyzje

  • kompetencje w budowania trwałych relacji z klientami

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • umiejętność budowania i motywowania pracowników

  • wykształcenie wyższe /administracyjne, ekonomiczne/

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel)

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń

  • Pakiet niezbędnych narzędzi na stanowisku

  • Opieka medyczna

  • Możliwość zdobywania doświadczenia na rynku motoryzacyjnym

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji w strukturach Grupy Kapitałowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.