Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Regeneracji Form

  • Orzesze, śląskie
  • Kierownik
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa CANPACK jest jednym z wiodących producentów opakowań na świecie, zatrudniającym obecnie niemal 7000 osób w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych na czterech kontynentach.

    Aktualnie poszukujemy pracowników do CP Glass Huta Szkła Orzesze na stanowisko:

    Miejsce pracy: Orzesze

    Zadania na stanowisku:

    • Nadzór nad poprawnym procesem regeneracji części formujących na Warsztacie
    • Gromadzenie danych związanych z eksploatacja kompletów formujących
    • Wdrażanie nowych rozwiązań, maszyn i technik regeneracji
    • Nadzór nad magazynem części formujących oraz zamawianie części formujących i pomocniczych dla Działu Regeneracji Form
    • Gromadzenie wyników z badań i testów
    • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń
    • Analiza przyczyn zużycia części formujących oraz właściwej eksploatacji innych maszyn i urządzeń oraz dbałość o powierzone mienie
    • Nadzorowanie realizacji zadań wynikających z systemów, norm, regulaminów (ISO, HACCP, itd.)
    • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, P.POŻ. przez podległych pracowników, a także nadzorowanie porządku w pomieszczeniach Dział.
    • Nadzorowanie odpowiedniej dyscypliny gwarantującej wykonywanie zleconych zadań
    • Udział w procesie rekrutacji nowych pracowników
    • Dbanie o rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji przez podwładnych
    • Promowanie realizacji usprawnień mających wpływ na osiąganie większych wydajności i/lub niższego poziomu braków i/lub wyższego poziomu jakości wyrobu gotowego i/lub oszczędności materiałów/mediów

    Kandydat, którego szukamy:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność tworzenia, analizowania i interpretowania raportów oraz danych technicznych
    • Wiedza z zakresu działania narzędzi ślusarskich i maszyn CNC
    • Znajomość norm ISO i HACCP stanowi dodatkowy atut
    • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing
    • Umiejętność zarządzania zespołem, komunikatywność, dokładność i odpowiedzialność
    • Otwartość na naukę i dzielenie się widzą i umiejętnościami ze współpracownikami.

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
    • Dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
    • Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji opakowań szklanych.
    • Praca w zgranym zespole
    • Prywatna opieka medyczna i wiele innych benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom