Kierownik Działu Rejestru Usług Medycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota

skupia w swoich strukturach 9 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad całością spraw dotyczących zakresu działania, organizacji oraz metod pracy Działu Rejestru Usług Medycznych;
  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowością, terminowością i legalnością danych wprowadzanych do elektronicznego Systemu Zarządzania Obiegiem Informacji Narodowego Funduszu Zdrowia w Dziale Rejestru Usług Medycznych;
  • Przygotowywanie danych do projektu umowy kontraktowej z Narodowym Funduszem Zdrowia;
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przyjmowaniem i rejestracją kart dziennej ewidencji przyjętych pacjentów we wszystkich zakresach umów oraz rozliczaniem świadczeń zdrowotnych wykonanych przez lekarzy zatrudnionych w SZPZLO Warszawa-Ochota. Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia w tym zakresie;
  • Sporządzanie i weryfikacja sprawozdań udzielanych świadczeń w ramach umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz przygotowywanie dokumentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie ochrony zdrowia);
  • Warunek konieczny – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata);
  • Znajomość programów: KS-PPS, SZOI, SNRL;KO-NFZ
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Sumienność i dokładność;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobra obsługa komputera;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz nabycie doświadczenia zawodowego.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji na stanowisko pracy Kierownik Działu Rejestru Usług Medycznych, opisane w ofercie pracy, przez Samodzielny Zakład Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota z siedzibą w Warszawie.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się