Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Reklamacji I Zwrotów

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CENTRUMELEKTRONIKI sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Zadania:

    • Zarządzanie oraz nadzór nad jakością i wydajnością pracy podległego zespołu,
    • Optymalizacja istniejących procesów rozpatrywania reklamacji i zwrotów zgłaszanych do dostawców,
    • Tworzenie i modyfikowanie procedur reklamacyjnych zgodnie z obowiązującym prawem i standardami przedsiębiorstwa,
    • Monitorowanie obiegu oraz terminowości wyjaśniania reklamacji i zwrotów zgłaszanych do dostawców,
    • Budowanie dobrych relacji z podmiotami i partnerami biznesowymi.

    Wymagania i pożądane umiejętności:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce,
    • Znajomość prawa, ustawy o prawach konsumenta.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
    • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office w szczególności Excel,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet benefitów,
    • Dużą samodzielność i pole do wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw,
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy,
    • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.