Oferta pracy

Kierownik Działu Księgowości

Goldfinch InvestmentsO firmie

Goldfinch Investments

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64

Zgorzelec

Goldfinch to centrum usług wspólnych będące częścią niezawodnego ekosystemu biznesowego. Dynamicznie rozwijamy się w wielu dziedzinach, takich jak: rekrutacja, kadry i płace, usługi prawne czy serwis IT. Jako pracodawca zapewniamy stabilne zatrudnienie i szerokie możliwości rozwoju w ramach struktury skupiającej wyjątkowych specjalistów i wysoce efektywne podmioty biznesowe. Pasja, współpraca i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia przekuwamy ambitne plany w zrealizowane cele.

Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA KSIĘGI POWIERZONYCH SPÓŁEKNumer ref.: Miejsce pracy: Zgorzelec

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

  • Możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie działającej na skalę międzynarodową
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kompetencji
  • Premia za polecenia pracownicze
  • Benefity – OK System, możliwość przystąpienia do ubezpieczeni grupowego

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy
  • Tworzenie i nadzorowanie procedur obiegu dokumentów
  • Planowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Prowadzenie i zamykanie ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Nadzór nad realizacją płatności
  • Dekretacja i analiza dokumentów księgowych
  • Współpraca z bankami i urzędami skarbowymi
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości i kontrolingu
  • Co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, w tym preferowane na stanowisku głównego księgowego bądź zastępcy głównego księgowego
  • Mile widziane doświadczenie w spółkach transportowych
  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze programu FK Symfonia
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy
  • Umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem
przycisku Aplikuj.

  • System premiowy
  • Kariera międzynarodowa
  • Rabaty dla pracowników
  • Ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Klasy patronackie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.
Administracja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy