Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Rozwoju

MEDIMA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem projektowania, w tym planowania, synchronizacji działań, odbiorów, testowania, tworzenia dokumentacji,

  • nadzór nad procesem wdrożenia do produkcji nowych rozwiązań,

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w skutecznym planowaniu i zarządzaniu projektami oraz kilkunastoosobowym zespołem konstruktorów (programistów, testerów, elektroników, mechaników),

  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem, testowaniem, weryfikacją, walidacją oraz analizą ryzyka oprogramowania wbudowanego i PC, tworzeniem i rozwojem dokumentacji projektowej i produktowej,

  • wykształcenie wyższe, techniczne, najchętniej informatyczne,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

To oferujemy

Oferujemy stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i uczestnictwo w projektach nowych produktów, przeznaczonych na rynki światowe. Poszukujemy pracowników zmotywowanych do wykonywanej pracy, których pasją jest aktywne działanie i zarządzanie zespołem, chcących związać się z nami w dłuższej perspektywie czasu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medima Sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie moich danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO , przedstawionych przeze mnie w związku z prowadzoną przez Spółkę rekrutacją.