Kierownik działu samochodów używanych

Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o.O firmie

  • Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno, Polska, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)
Salon Volkswagen

Opis stanowiska:

  • nadzór i efektywne wykorzystanie programów importerskich aut używanych Audi Select Plus oraz Das WeltAuto,
  • zarządzanie dwuoddziałowym działem samochodów używanych oraz zespołem handlowców, planowanie, realizacja oraz kontrola działań sprzedażowych,
  • koordynacja obszarów zadań sprzedawców w zakresie przebiegu i rezultatów aktualnych rozmów handlowych,
  • monitoring i dbałość o wzrost efektywności oraz rozwój kompetencji pracy handlowców,
  • dokonywanie bieżącej i miesięcznej oceny pracy podległych pracowników,
  • pozyskiwanie i kompletacje pojazdów używanych zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi oraz sezonową możliwością sprzedaży,
  • koordynacja i optymalizacja w zakresie przygotowania oraz usprawnień samochodów używanych,
  • nadzór nad stockiem pojazdów używanych oraz jego płynnością (terminy postoju na placu, konieczne korekty cenowe, oferty),
  • przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży samochodów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • umiejętność wyznaczania i egzekwowania realizacji celów sprzedażowych wraz z opracowaniem długoterminowej taktyki działań powierzonego działu,
  • orientacja na jakość i profesjonalizm w pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • motywacja do pracy i podejmowania ambitnych wyzwań.

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, kreatywną pracę w ambitnym zespole, wyzwania zawodowe,
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju, w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy proporcjonalny do osiąganych wyników ilościowych, jakościowych oraz finansowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
zawierających klauzulę na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy