Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Serwisu

LIFT RZESZÓW sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie serwisu urządzeń zgodnie z podpisaną umową na serwis urządzeń dźwigowych (windy i schody ruchome),

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót serwisowych oraz naprawczych dźwigów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramem,

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót,

  • udział w procesie przygotowywania i opracowywania dokumentacji wykonawczej i powykonawczej w zakresie remontów oraz modernizacji urządzeń,

  • dokonywanie odbioru technicznego wykonywanych prac remontowych i modernizacyjnych oraz wystawianie świadectw kontroli,

  • nadzór nad realizacją prac zespołu pod względem jakości i terminowości,

  • przeprowadzanie regularnych audytów i kontroli jakości urządzeń oraz prowadzonych prac serwisowych,

  • ustalanie planu pracy i nadzorowanie podległych pracowników (konserwatorzy urządzeń dźwigowych) oraz podwykonawców (poddostawców),

  • sporządzanie planów i raportów realizacji,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem,

  • wprowadzenie usprawnień poprawiających efektywność pracy podległych zespołów,

  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP,

  • współpraca z działem montażu i sprzedaży dotycząca realizacji umów serwisowych,

  • nadzór nad wyceną remontów i napraw oraz sprzedażą części zamiennych,

  • negocjacje warunków ofert z Klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane w branży dźwigowej,

  • wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe mile widziane),

  • znajomość programów: Ms Office,

  • solidność, dokładność,

  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem pracowników,

  • doświadczenie we współpracy z Klientami oraz podwykonawcami,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym,

  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • znajomość przepisów BHP,

  • umiejętność analizowania danych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej częścią międzynarodowej Grupy Orona,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość poszerzania zakresu kompetencji, również poprzez szkolenia zewnętrzne,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego oraz dofinansowanie pakietu medycznego,

  • samochód służbowy, także do użytku prywatnego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Lift Rzeszów Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy ORONA, której aktywność skupia się na projektowaniu, produkcji, montażu, konserwacji i modernizacji wind, schodów i chodników ruchomych. Jest firmą, która integruję wysoko wykwalifikowane lokalne infrastruktury z ponad 50-letnim doświadczeniem. Tysiące profesjonalistów firmy ORONA pracuje w całej Europie dla tego samego celu: rozwój najlepszych rozwiązań transportu bliskiego, które będą bezpieczne i praktyczne dla wszystkich klientów.