Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu serwisu

JET Grupa Polska Sp. z o.o.

Legii Wrzesińskiej 21

Września

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzorowanie przeprowadzanych prac serwisowych

  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji i zleceń serwisowych

  • Nadzór i współtworzenie bazy danych

  • Nadzór nad działem sprzedaży i działem realizacji serwisu

  • Nadzór nad sprzętem i narzędziami

  • serwisowymi

  • Nadzór i kontrola magazynu

  • podręcznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

  • Również dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

VELUX Commercial rozwija się i sięga coraz wyżej – ty też będziesz. Zacznij rozwijać się w ramach naszej żywej kultury uczenia się i informacji zwrotnej, gdzie twoje ambicje przekształcą się w wyzwania. Żarliwie wierzymy w zapewnianie środowiska, w którym nasi pracownicy mogą poczuć się silniejsi, poprzez działania zakrojone na szeroką skalę i ciągły rozwój pracowniczy.

W VELUX Commercial pracujesz na wymagającym i ekscytującym stanowisku, korzystając z elastycznych warunków pracy. Pracujemy jako zespół w płaskiej strukturze organizacyjnej, dążąc do osiągania naszych celów. Wzajemny szacunek, zaangażowanie i dokładność – to tylko niektóre z naszych najważniejszych wartości.

Podanie o pracę i kontakt

Po gruntownym przeszkoleniu i wdrożeniu czekają na Państwa urozmaicone zadania, co daje szanse na osobisty rozwój i sukces. Zostaną Państwo włączeni do odnoszącego sukcesy zespołu i będziecie wspierani przez profesjonalne zaplecze biurowe. Otrzymają Państwo atrakcyjne wynagrodzenie łącznie z pozostałymi narzędziami pracy.

Chciałbyś przyczynić się do stworzenia silnego programu pracowniczego w organizacji, która chce rozwijać się organicznie i poprzez przejmowanie spółek? Masz w sobie duże pokłady motywacji i jesteś osobą proaktywną? Jeśli tak, dołącz do VELUX Commercial jako Partner Biznesowy HR.

VELUX Commercial jest nowym oddziałem Grupy VELUX założonym w 2019 r. Składa się z uprzednich organizacji JET, Vitral i VELUX Modular Skylights. Dziś VELUX Commercial funkcjonuje jako jedna spółka zatrudniająca ponad 1100 osób w 13 krajach, oferując wsparcie dla profesjonalistów budowlanych od etapu specyfikacji, przez dostawę po konserwację rozwiązań daylighting i wentylacyjnych do budynków przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej.

Jesteśmy szybko rozwijającym się oddziałem z nieformalną atmosferą i duchem przedsiębiorczości, gdzie droga od pomysłu do jego realizacji jest bardzo krótka. Oferowane przez nas stanowisko jest świetną okazją dla każdego, kto chciałby stać się częścią zespołu firmy, która jest w stanie wywrzeć realny wpływ i która daje szansę rozwoju osobistego i zawodowego.

Przewiń do profilu firmy