Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Sortowania

Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.

  • Jabłoniowa 55, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jabłoniowa 55

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy i zarządzanie instalacją sortowni odpadów w zakresie wszelkich aspektów dotyczących funkcjonowania obiektu,

  • nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalno – prawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń,

  • nadzór technologiczny nad pracą instalacji oraz zarządzanie procesami sortowania,

  • znajomość dokumentacji techniczno-ruchowej powierzonych instalacji oraz sprzętu,

  • udział w planowaniu rozwoju Zakładu, określaniu prac modernizacyjnych i zmian technologicznych,

  • inicjowanie działań i współpraca w imieniu Zakładu z instytucjami w zakresie szeroko rozumianej gospodarki komunalnej i ochrony środowiska,

  • sprawozdawczość do Zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących procesu sortowania oraz innych procesów zachodzących w obiekcie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w zarządzaniu zaawansowaną linią technologiczną,

  • umiejętność logicznego myślenia i analizowania procesów technologicznych,

  • znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcji,

  • zdolność planowania i organizacji pracy oraz wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, samodyscyplina oraz umiejętności analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa gospodarki odpadowej i ochrony środowiska, minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale produkcyjnym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o dobrej pozycji,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet socjalny – w tym abonament medyczny,

  • miejsce pracy: Gdańsk.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy do pracy na stanowisko Kierownika działu Sortowania jednej z najnowocześniejszych i największych sortowni odpadów zmieszanych w Polsce, posiadającej zaawansowaną linię technologiczną, która wysortowuje automatycznie kilkanaście frakcji surowców.

Nasza sortownia posiada 22 separatory optopneumatyczne, wykorzystujące detekcje na NIR, separatory magnetyczne i diamagnetyczne, 270 napędów elektrycznych, wydajność na poziomie 210 tys. odpadów zmieszanych rocznie i obsłudze 170 pracowników w systemie trzyzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:

drogą mailową: [email protected] lub [email protected] albo pocztą: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. 80-180 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55 lub faksem pod nr: 58/322 15 76

Zakład Utylizacyjny zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.