Oferta pracy

Kierownik Działu Spedycji

KRAFTTRANS VENUS GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

KRAFTTRANS VENUS GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

ul. Słoneczna 2

Marki

W związku z prężnym rozwojem na terenie Polski międzynarodowa grupa spółek z branży TSL
poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU SPEDYCJI
Opis stanowiska:
  • Budowanie i zarządzanie zespołem spedytorów międzynarodowych
  • Zarządzanie procesem transportowym, organizacja, koordynacja i kontrola jakości działań operacyjnych
  • Optymalizacja kosztów,
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami i Podwykonawcami
  • Wdrażanie i nadzorowanie nowych projektów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w firmie transportowo-spedycyjnej na stanowisku kierowniczm min. 1 rok;
  • Dobre zdolności organizacyjne;
  • Aktywność i nastawienie na sukces;
  • Doświadczenie w logistycznej obsłudze światowych brandow;
  • Znajomość języków obcych: angielski / niemiecki / francuski są mile widziane;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami i Przewoźnikami;
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej;
  • Wspaniałą atmosferę w zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy