Logo Pracuj.pl

Kierownik działu spedycji wschodniej

DTW Logistics Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kopytów (pow. warszawski zachodni)
    Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wspieranie rozwoju podległego działu.
  • Zarządzanie zespołem w zakresie budowania, motywowania oraz oceny.
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją zadań podległego zespołu.
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania działu na podstawie bieżących analiz, wskaźników i obserwacji.
  • Rozwój współpracy z obecnymi i pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami i podwykonawcami.
  • Rozwój biznesu.
  • Bieżąca kontrola kosztów operacyjnych działu.
  • Realizacja celów budżetowych założonych przez Zarząd.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.
  • Bardzo dobra znajomość rynków wschodnich.
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Bardzo dobre kompetencje menedżerskie, w tym efektywne zarządzanie zespołem.
  • Umiejętność stawiania ambitnych celów i organizacja pracy zmierzająca do ich osiągnięcia.
  • Zapał do pracy, dojrzałość biznesowa i dynamizm w działaniu.
  • Zdolność samodzielnego podejmowana decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Zdolności przywódcze i negocjacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym o zasięgu europejskim posiadającym cztery oddziały w Polsce.
  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Profesjonalne szkolenia.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna prześlij nam swoje CV z dopiskiem KDW klikając w przycisk aplikowania.

DTW Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

DTW LOGISTICS – to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. „Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta”. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Aktualnie poszukujemy do działów: krajowego, chłodniczego, wschodniego i plandekowego ambitnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania Pracowników

Nasza wizja: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Kierownik działu spedycji wschodniej, Kopytów (pow. warszawski zachodni)