Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu spedycji

MGT Transport Krajowy i Międzynarodowy Grycz Mariusz

  • Wyszków

    Wyszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy podległych spedytorów

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • poszukiwanie nowych rozwiązań dla klientów w celu zapewnienia stałego rozwoju

  • nadzorowanie realizacji planowanych transportów

  • kontaktowanie się z przewoźnikami i klientami

  • negocjowanie warunków umowy z nowymi kontrahentami

  • współpraca z innymi działami firmy

  • raportowanie

  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika spedycji

  • bardzo dobra znajomość branży

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem

  • bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • wysoka motywacja, zaangażowanie w pracę

  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowe

  • narzędzia pracy

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju

Firma Transportowa o wieloletniej, ugruntowanej pozycji na rynku, oferuje pracę na stanowisku: Kierownik działu spedycji

Przewiń do profilu firmy