Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Sprzedażowego

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Aleja Kraśnicka 128

Węglin-południe

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zagwarantowanie właściwego przygotowania działu do sprzedaży
  • Dbanie o rozwój sprzedaży i rentowności działu poprzez odpowiednie zarządzanie zespołem
  • Rozwój zawodowy pracowników oraz zapewnienie odpowiedniej komunikacji w zespole
  • Budowanie relacji i zaufania do marki na rynku lokalnym
  • Zapewnienie przyjaznej i profesjonalnej obsługi Klienta w sklepie
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Monitorowanie rynku oraz proponowanie rozwiązań dających przewagę nad konkurencją

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w sklepie wielkopowierzchniowym
  • Znasz produkty z branży budowlanej/wykończeniowej – będzie to Twoim dodatkowym atutem 😊
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Pasjonuje Cię praca w handlu i lubisz kontakt z ludźmi
  • Jesteś ambitny i motywuje Cię osiąganie ponadprzeciętnych celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport
  • Szkolenia, programy rozwojowe
  • Premia uzależniona od wyników
  • Smartfon
  • Rabat pracowniczy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Kierownik Działu Sprzedażowego, Aleja Kraśnicka 128, Węglin-południe, Lublin