Kierownik Działu Sprzedaży - biuro

FIVESTAR TECH Rafał Kowalski ConsultingO firmie

3 000‐12 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Kierownik

Szukamy  Partnerów w biznesie, a nie Pracowników - partnerów się wspiera, a pracowników nadzoruje

Czy możesz o sobie powiedzieć, że...

  • Sprzedaż to Twoja pasja
  • Umiesz sprzedać siebie
  • W świecie biznesu czujesz się jak ryba w wodzie
  • Ze swoim podwładnym potrafisz stworzyć zgrany tandem
  • Życie jest dla Ciebie pełne wyzwań, a nie przeszkód
  • Najważniejsze jest dla Ciebie zwycięstwo końcowe, a nie dobry wynik na półmetku
  • A do tego jesteś pracowity, energiczny i masz poczucie humoru…

To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na Managera Sprzedaży w naszej firmie.

Aktualnie praca odbywa się zdalnie, docelowo w naszej siedzibie w Warszawie.

Oferujemy:

  • Udział w unikatowym międzynarodowym projekcie sprzedażowym przełomowym dla polskiego rynku
  • Szefa z pasją i głową pełną nowych, ale też i sprawdzonych pomysłów
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole skoncentrowanym na efektywności i jakości w oparciu o kulturę start-up
  • Wsparcie na każdym etapie kariery - nigdy nie zostajesz sam
  • Masę ekstremalnych wyzwań – nie ma czasu na nudę i wyczekiwanie godziny wyjścia z pracy !
  • Unikalną atmosferę pracy opartą na SZACUNKU i indywidualnym podejściu do potrzeb i możliwości każdego pracownika
  • Samodzielną organizację własnej pracy
  • Klarowne zasady rozliczania i nagradzania za wyniki
  • Wynagrodzenie Zmienne zależne od rezultatów
  • Szereg benefitów pracowniczych  (opiekę medyczną,  Karta Multisport itd. )

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i społeczne
  • Doskonałe umiejętności planowania
  • Duch przedsiębiorczości
  • Zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:

  • Motywowanie i dbanie o stały rozwój podległych sił sprzedaży
  • Aktywny udział w procesach szkoleniowych i ‘’training on the job’’ – tworzysz z Klientem zgrany tandem przez cały okres pracy
  • Praca oparta na Aktywnościach
  • Rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy