Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu sprzedaży

COLLAR sp. z o.o.

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Koordynowanie procesów biura

  • Nadzór i zapewnienie ciągłej dostępności produktów firmy

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Współpraca z innymi działami naszej firmy

  • Raportowanie swoich działań do przełożonego

  • Tworzenie raportów i zestawień

  • Zbieranie informacji oraz monitorowanie otoczenia rynkowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży lub prowadzenia działalności gospodarczej od I roku

  • Doświadczenie zawodowe na odpowiednim stanowisku

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność kierowania zespołem

  • Kompetencje liderskie

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętności negocjacji i podpisywania umów, skuteczność w negocjacjach

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

  • Odpowiedzialność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole

  • Umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy dla obu stron

  • Pracę stacjonarną w biurze od poniedziałku do piątku

  • Wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • Rabat na zakupy w sklepie firmowym

O nas

Firma Collar sp. z o.o. – to producent innowacyjnych oraz nowoczesnych towarów dla zwierząt domowych