Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu sprzedaży detalicznej

  • Sulejówek, Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drops Print Sp. z o.o.

    Jesteśmy jednym z wiodących importerów branży GSM. Do swojego zespołu szukamy pasjonatów pracy, ludzi z werwą i chęcią tworzenia czegoś nowego, ochotą na dobre życie, ciekawą i stabilną pracę. Do pracy w naszym zespole  poszukujemy  kierownika działu sprzedaży detalicznej sieci wysp w centrach handlowych.

    Miejsce pracy: Sulejówek, Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie obecną siecią sprzedaży firmy, rozwój sieci, kierowanie zespołem przedstawicieli handlowych.
    • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych.
    • Systematyczna analiza sprzedaży, przygotowywanie raportów dla zarządu.
    • Rozliczanie handlowców z wykonanych zadań oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami firmy.
    • Poszukiwanie nowych klientów, zbieranie informacji z rynku, analiza, produktów konkurencji, trendów sprzedażowych.
    • Znajomość produktów firmy, ich systematyczna analiza, sporządzanie raportów i wniosków ze sprzedaży.
    • Poszukiwanie, promowanie oraz wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.
    • Poszukiwanie nowych rynków zbytu, wzbogacanie oferty firmy o nowe produkty.
    • Planowanie i realizacja działań promocyjnych.
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
    • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu działem handlowym (chętnie w branży akcesoriów GSM).
    • Praktyczna wiedza na temat centrów handlowych w kraju, znajomość specyfiki pracy centrów handlowych, kilkuletnie doświadczenie pracy z centrami handlowymi i ich zarządcami.
    • Doświadczenie i zdolności w zakresie zarządzania i motywowania zespołu pracowników. Mile widziane doświadczenie zarządzania mobilnym systemem raportowania.
    • Opracowanie strategii i planów sprzedażowych oraz nadzór nad ich realizacją
    • Raportowanie bieżącej aktywności handlowców, ścisła współpraca z zarządem firmy oraz z pozostałymi jej działami.
    • Cykliczne analizowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia jej efektywności.
    • Udokumentowane sukcesy w zakresie budowania i realizacji planów sprzedażowych, strategii sprzedaży i kierowania zespołem handlowców.
    • Monitoring rynku oraz działań konkurencji.
    • Dogłębna znajomość produktów firmy, umiejętność tworzenia analiz produktowych i kampanii promocyjnych.Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista.
    • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office, WF-Mag.
    • Kreatywność, pomysłowość, praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

    • Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość samorealizacji i wdrażania własnych pomysłów.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podzielone na część stałą i część prowizyjną uzależnioną od efektów sprzedaży.
    • Atrakcyjne i stabilne formy zatrudnienia.
    • Wsparcie marketingowe i techniczne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.