Oferta pracy

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej (samochody nowe)

Talenthouse HR Advisory

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Poszukujemy osoby, którą motywują cele, doskonale odnajduje się w sprzedaży, chce zarabiać na życie sprzedając dobre samochody ale również spełnia się jako manager budujący zespoły, wspierający ludzi w ich rozwoju i realizacji ich celów. Osoby zainteresowane pracą w jednym z krakowskich salonów prosimy o kontakt - chętnie opowiemy o którą markę chodzi, przekażemy szczegóły związane z ofertą pracy.
Kraków

Cele i zadania:

  • Wdrożenie w politykę sprzedaży i wewnętrzne procedury firmy, udział w szkoleniach produktowych.
  • Rozwój kilkuosobowego zespołu, wspieranie ich w rozwoju i realizacji celów.
  • Planowanie działań swoich i zespołu ukierunkowanych na realizację celów sprzedażowych.
  • Zarządzanie efektywnością pracy zespołu.
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian ukierunkowanych na wzrost wyników i satysfakcji z pracy zespołu.
  • Dbanie o jakość i standardy obsługi klientów.
  • Wdrażanie rozwiązań wspierających budowanie lojalności klientów wobec firmy i marki.
  • Zarządzanie procesem administracji sprzedaży flotowej oraz rozliczeniami kontraktów.
  • Zarządzanie budżetem kosztowym działu.

Kluczowe oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży flotowej samochodów albo produktów lub usług korporacyjnych dla firm.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów lub produktów klasy premium.
  • Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołu.
  • Rozwinięte kompetencje liderskie i managerskie.
  • Ukierunkowanie na cel.
  • Silna motywacja finansowa.
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i budowania relacji.
  • Dobre umiejętności analityczne, dokładność i skrupulatność.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny pozwalający uzyskiwać wysokie zarobki miesięczne.
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku.
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, zarówno produktowe jak i kompetencyjne.
  • Wsparcie dyrektora oraz zespołu, partnerskie relacje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne