Oferta pracy

Kierownik działu sprzedaży

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator
Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i uzywanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży samochodów,
  • Budowanie wizerunku i marki firmy na lokalnym rynku,
  • Zarządzanie jakością obsługi Klienta,
  • Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze,
  • Współpraca z Działem Marketingu w realizacji wydarzeń marketingowych i PR-owych.
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Nadzór nad formalną stroną zawieranych transakcji oraz jakością danych zawartych w CRM.

Oczekiwania względem kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży,
  • Udokumentowane sukcesy w obszarze sprzedaży,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osobowym),
  • Orientacja na klienta i na realizację celów sprzedażowych,
  • Umiejętność analizowania sytuacji i planowania w krótko i długoterminowej perspektywie,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach związanych z branżą motoryzacyjną, na stanowisku kierowniczym oraz znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności
  • świetna atmosfera w pracy
  • pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • karta benefit
  • prywatna opieka medyczna
  • pełne wsparcie w procesie wdrożenia w zakres obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku "Aplikuj".

Dziękujemy za złożone aplikacje. Informujemy, że zapoznamy się z każdą z nich, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy