Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Sprzedaży

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct & Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

    Obecnie dla naszego Klienta, producenta specjalistycznej odzieży ochronnej oraz największego w Polsce dystrybutora odzieży ochronnej firmy DuPont, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia
    Nr ref.: 04/2018

    Cel stanowiska: Koordynowanie pracy działu sprzedaży, pozyskiwanie nowych rynków zbytu oraz budowanie długofalowych relacji z klientami Spółki.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie pracą zespołu,
    • Planowanie działalności marketingowej i promocyjnej firmy (targi, konferencje, itp.),
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami,
    • Pozyskiwanie nowych klientów,
    • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń produktowych dla klientów,
    • Przygotowywanie ofert i udział w przetargach,
    • Ścisła współpraca z działem produkcji,
    • Badanie zadowolenia klientów.

    Oczekiwania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
    • Znajomość rynku produktów BHP,
    • Szczególnie mile widziane doświadczenie w sprzedaży odzieży ochronnej kat. III,
    • Wiedza z zakresu chemii, biologii, włókiennictwa jako atut,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • Gotowość do pracy w terenie – wizyty u klienta, targi, konferencje,
    • Mile widziana znajomość procesów przetargowych,
    • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu Microsoft Office,
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, zorientowanie na realizację celów,
    • Umiejętność ustalania priorytetów pod presją czasu i doskonała organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
    • Pracę w zgranym zespole w wiodącej firmie na rynku.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

    Personia, 81-572 Gdynia, ul. Lipowa 16b/6
    www.personia.pl