Oferta pracy

Gonito Sp. z o.o.

Kierownik Działu Sprzedaży

Gonito Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna 17 godzin
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie i rozwój bieżących procesów biznesowych w dziale Sprzedaży

  • Wyznaczanie, koordynacja, monitorowanie oraz wspieranie merytoryczne i motywowanie zespołu w dziale Sprzedaży

  • Rekrutacja nowych osób do zespołu wg realnego zapotrzebowania oraz właściwe zdiagnozowanych potrzeb rozwojowych zespołu

  • Diagnozowanie i organizowanie szkoleń zespołu wg aktualnych trendów oraz luk kompetencyjnych zespołu

  • Opracowanie i wdrożenie ścieżki onboarding’u nowym członkom zespołu

  • Monitorowanie wydajności zespołu (w tym zarządzanie absencjami) i egzekwowanie prawidłowego wykonania założeń projektowych na podstawie wypracowanych KPI

  • Kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii sprzedaży

  • Aktywne poszukiwanie przewag i nisz rynkowych, w tym aktywne prowadzenie działań sprzedażowych u klientów z sektora VIP

  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla oferowanych przez Gonito usług (szukanie rozwiązań typu “partnership”, “system poleceń” itp.)

  • Ścisła współpraca z działem Marketingu w zakresie tworzenia akcji promocyjnych i kampanii marketingowych

  • Ciągłe doskonalenie się w zakresie oferowanych przez Gonito usług oraz możliwości rozwoju biznesu

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi w kraju oraz za granicą (Europa)

  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Operacyjnym oraz Zarządem

Nasze wymagania

  • Minimum kilkunastoletnie doświadczenia zawodowego, w tym na stanowiskach związanym sprzedażą oraz z zarządzaniem sprzedażą

  • Minimum 3 lata doświadczenia w budowaniu i kierowaniu kilkuosobowym zespołem

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży zagranicznej (rynek europejski)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (minimum na poziomie B2/C1)

  • Umiejętność niekonwencjonalnego docierania do klienta, jak również wykorzystania narzędzi nowoczesnego marketingu

  • Umiejętność efektywnego budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi

  • Biegła obsługa komputera (MsOffice, GSuite, system CRM etc.)

  • Wysoka kultura osobista i znajomość etykiety biznesowej w kontaktach telefonicznych i mailowych

  • • Wysoko rozwinięta zdolność organizacji czasu pracy oraz procesów

Mile widziane

  • Znajomość branży oraz zagadnień związanych z eCommerce i IT

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampani marketingowych w social mediach

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę zlecenie lub o współpracę (B2B)

  • Szkolenie z zakresu stanowiska, oferty i usług Gonito

  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego

  • Realny wpływ na rozwój firmy będącej liderem w swojej branży

  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół

  • Elastyczny czas pracy

  • Bezpłatny parking

  • Pyszną kawę i słodycze w biurze

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od czterech lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży.

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszą usługą w Polsce i Europie, poszerzamy swój zespół i zapraszamy do niego również Ciebie. Musisz wiedzieć, że Gonito to przede wszystkim energiczni, kreatywni i otwarci ludzie. Poniżej znajdziesz opis stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutację, jeśli oczekiwania okażą się zgodne z Twoimi kompetencjami, koniecznie daj nam znać!

Przewiń do profilu firmy