Oferta pracy

Kierownik działu sprzedaży

LeasingTeam Professional

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu sprzedażyNumer ref.: 0044193

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem handlowców w kierunku realizacji zakładanych planów sprzedażowych
  • Budowanie bazy klientów i bieżąca obsługa już pozyskanych
  • Organizacja i rozwój nowych kanałów sprzedaży
  • Praca w CRM
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz trwałe relacje z klientami
  • Kierowanie pracą działu
  • Ścisła współpraca z zarządem przedsiębiorstwa oraz raportowanie wyników do przełożonego
  • Badanie rynku i monitoring działań konkurencji w tym raportowanie bieżącej aktywności handlowej
  • Inicjowanie działań i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 letnie
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Umiejętność kierowania zespołem i całym działem sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Komunikatywność i pomysłowość
  • Znajomość języków obcych w szczególności języka angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Doświadczenie w pracy z CRM - wymóg konieczny
  • Doświadczenie w formułowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży, zarządzaniu zmianą i wprowadzaniu działań wspierających sprzedaż
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży, wysokie zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość rynku i branży będzie dodatkowym atutem (doświadczenie w branżach pokrewnych - budowlana: konstrukcje, systemy ociepleń,
  • HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie, stolarka otworowa)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Standardowy pakietów benefitów pozapłacowych
  • Laptop, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego po pełnym wdrożeniu)
  • Szczegółowe szkolenie dotyczące asortymentu firmy
  • Miejsce pracy: Warszawa/ cały kraj
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne