Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu sprzedaży i marketingu

  • Witaszyczki (pow. jarociński), Jarocin, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lenwit Fornir Sp. z o.o.

    Firma Lenwit Fornir Sp. z o. o. Witaszyczki 66
    zatrudni pracownika na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jarocin (okolice), Witaszyczki (pow. jarociński)
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Budowa i rozwój efektywnego zespołu handlowego
    • Budowanie i realizacja krótkoterminowej i długoterminowej strategii sprzedażowej
    • Odpowiedzialność za realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Bieżąca analiza efektywności działań sprzedażowych
    • Nadzór nad realizacją zamówień i obiegiem dokumentacji
    • Ścisła współpraca z zarządem oraz działaniami firmy

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w dobrze prowadzonym dziale handlowym
    • Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem CRM
    • Rozwinięte kompetencje menedżerskie i marketingowe, kreatywność, skrupulatność, zdolności komunikacyjne, analityczne
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność planowania
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Konsekwencja w działaniu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).".