Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Sprzedaży

badaj.to Sp. z o.o.O firmie

  • Żelazna 1
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

badaj.to Sp. z o.o.

Żelazna 1

Katowice

badaj.to Sp. z o.o. czyli Śląskie Laboratoria Analityczne to renomowana firma, działająca na rynku medycznym od 1991 roku, współpracująca z ponad 400 współpracownikami i posiadająca swoje placówki w blisko 100 lokalizacjach.

Świadczymy profesjonalne usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego oferując im wsparcie a także wysoką jakość, dokładność i rzetelność wydawanych wyników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja sprzedaży świadczonych usług w kanale B2B
  • Zarządzanie zespołem handlowym
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami
  • Inicjowanie projektów usprawniających funkcjonowanie działu sprzedaży
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Nadzór nad poprawnością zawieranych umów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności negocjacyjne
  • dokładność, sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko w firmie działającej w rozwojowej, stabilnej branży
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość skorzystania z karty Multisport i zniżek na badania laboratoryjne

Ogłoszenie archiwalne