Kierownik Działu Sprzedaży

  • Katowice, Ustroń, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-17
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2017-12-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy pozytywnych osobowości i otwartych na współpracę Kandydatów

na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Ustroń

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za realizację budżetu przychodowego w poszczególnych segmentach, bieżące monitorowanie wyników sprzedaży,
  • tworzenie strategii sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucji i dostosowanie do niej polityki cenowej,
  • cykliczne kontraktowanie klientów korporacyjnych w bezpośrednich negocjacjach,
  • rozbudowa grona stałych klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji,
  • budowa i optymalizowanie skutecznych struktur sprzedaży i zarządzanie nimi,
  • bieżące analizowanie rynku hotelarskiego, trendów i oczekiwań klientów,
  • efektywna współpraca oraz kreowanie pozytywnej relacji z kadrą kierowniczą organizacji,
  • kreowanie polityki handlowej wobec pozyskanych klientów sieciowych,
  • weryfikacja działań konkurencji,
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w strukturach sprzedaży,
  • umiejętności i doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem, umiejętność kreowania działań sprzedażowych, tworzenie programów motywacyjnych, koordynowanie, kontrolowanie i raportowanie działań sprzedażowych zespołu,
  • umiejętność szkolenia i coachowania współpracowników w zakresie technik sprzedażowych i skutecznej pracy,
  • umiejętność planowania, rozwoju i wdrażania strategii sprzedażowej oraz planów marketingowych,
  • umiejętność analizowania danych, badania trendów, celem budowania na ich podstawie strategii sprzedażowej,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania pracy nad wieloma projektami jednocześnie pod presją czasu
    i zorientowania na wynik,
  • zorientowanie na cel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się Spółki,
  • niezbędne narzędzia pacy: telefon, laptop oraz dostęp do samochodu służbowego,
  • zadaniowy system czasu pracy,
  • autonomiczność w podejmowaniu decyzji.

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się