Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 15.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Renomowana firma, specjalizująca się w nowoczesnej komunikacją z rynkiem, niekwestionowany lider,
    w związku z rozbudową struktur regionalnych, pilnie poszukuje osoby na kluczowe stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Nr ref.: KDS/18

    Główne zadania/odpowiedzialność:

    • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży dla województwa małopolskiego.
    • Wyznaczanie i realizacja celów długo i krótkoterminowych dla poszczególnych kanałów sprzedaży i oferowanych produktów.
    • Rozbudowa i rozwój działu handlowego w obszarze umiejętności i kompetencji sprzedażowych.
    • Współtworzenie nowych produktów w oparciu o analizę potrzeb rynkowych.
    • Zarządzanie procesem zmiany.
    • Koordynacja współdziałania pomiędzy kluczowymi działami firmy.

    Wymagania stanowiskowe:

    • Doświadczenie zawodowe: 5 lat pracy, w tym 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem działem sprzedaży najlepiej w firmie z branży reklamowej/mediach/marketingu internetowego.
    • Wysokie kompetencje z zakresu: zarządzania i sprzedaży w rozproszonych strukturach.
    • Wysoka motywacja i orientacja na osiąganie stawianych celów.
    • Umiejętność kształtowania właściwych relacji interpersonalnych.
    Oferujemy:
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Rozwoju zawodowy.
    • Dobrą atmosferę pracy.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia .
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Aplikacje ( CV i List Motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: w terminie 2 tygodni od daty ukazania się ogłoszenie

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.