Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Sprzedaży Mieszkań

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WFH 45 Spółka z o.o. Sp.k.

    Wielkopolski Fundusz Hipoteczny, z siedzibą w Poznaniu, zajmujący się inwestowaniem na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych - poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Zakres obowiązków:
    • Budowa działu oraz zarządzanie działem sprzedaży,
    • Przygotowywanie projektów do sprzedaży (wyznaczanie struktury mieszkań, sporządzanie cenników, opiniowanie umów oraz konsultacji z działem prawnym),
    • Aktywny udział w budowaniu i realizacji strategii marketingowej,
    • Odpowiedzialność za realizację kwartalnych i rocznych planów sprzedaży,
    • Opiniowanie działek przeznaczonych pod inwestycję,
    • Analiza rynku, działań konkurencji.
    Wymagania:
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży na stanowisku o zakresie obowiązków adekwatnym dla ogłoszeniodawcy,
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
    • Bardzo dobra orientacja w rynku lokalnym,
    • Znajomość pakietu MS Office, w tym Excel,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się podstawa oraz prowizja od sprzedaży,
    • Niezbędne narzędzie pracy (telefon, laptop, itp),
    • Możliwość zdobycia doświadczenia na samodzielnym stanowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV w formacie pdf prosimy opisać: Imię_Nazwisko.pdf

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WFH z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.