Kierownik działu sprzedaży mieszkań

Everest DevelopmentO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Everest Development prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim. To jedna z firm z Grupy Soltex, liczącej dziś 40 różnych spółek, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy ponad 10000 tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów.   Misją firmy jest dbanie o zadowolenie swoich klientów poprzez oferowanie im wygodnych i funkcjonalnych mieszkań oraz domów za rozsądną cenę, dodatkowo realizujemy szereg inwestycji jako Generaly Wykonawca, m. in. budujemy nadmorskie resorty Holiday Park&Resort oraz powierzchnie magazynowo-biurowe w Poznaniu. Więcej informacji: http://everest-development.pl/o-firmie/

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie działem oraz zespołem sprzedaży mieszkań,
  • planowanie, organizowanie i zatwierdzanie kampanii reklamowych i akcji promocyjnych, w tym monitorowanie i raportowanie efektywności tych działań,
  • bieżące monitorowanie rynku sprzedaży lub wynajmu mieszkań i powierzchni magazynowo-biurowych, pod kątem cen oraz standardów,
  • prowadzenie właściwych i efektywnych działań zmierzających do sprzedaży lub wynajmu mieszkań i powierzchni magazynowo-biurowych,
  • aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów, obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa, prowadzenie negocjacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętne budowanie relacji z klientem,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy przy ciekawych projektach w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie),
  • realny wpływ na funkcjonowanie biznesu,
  • możliwość w rozwoju zawodowego według indywidualnych predyspozycji w dynamicznie rozwijającej się firmie, profesjonalne i wspierające środowisko.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy