Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu sprzedaży nieruchomości

Grupa TOM Nieruchomości

  • Pomorska 112, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Pomorska 112

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie rynku nieruchomości, analiza cen rynkowych, budowa strategii marketingowych dotyczących oferowanych nieruchomości

  • Prowadzenie sprzedaży lokali z rynku wtórnego i deweloperskiego

  • Przygotowywanie informacji i dokumentacji dotyczącej stanu prawnego nieruchomości

  • Określanie i analizowanie alternatywnych sposobów wykorzystania nieruchomości

  • Cykliczne raportowanie efektów z działań sprzedażowych

  • Kompleksowe wsparcie kluczowych klientów podczas proces zakupu nieruchomości

  • Budowa i pielęgnowanie relacji z klientami

  • Budowanie wizerunku i promocji firmy

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do nieruchomości w wydaniu premium

  • Wykształcenie wyższe o profilu: gospodarka nieruchomościami, techniczne (np. geodezja, budownictwo) prawo, zarządzanie

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z branżą nieruchomości

  • Chęć rozwoju i budowy własnego zespołu a także tworzenia nowych struktur

  • Naturalna łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami

  • Pozytywne nastawienie i chęć osiągnięcia założonych celów

  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży deweloperskiej (sprzedaż, przygotowanie inwestycji)

To oferujemy

  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość zmierzenia się z nowym, niewyeksploatowanym rynkiem dającym nieograniczone możliwości rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon komórkowy, laptop

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

Grupa TOM uczestniczy w recyklingu blisko 500.000 ton (23.000 ciężarówek) surowców wtórnych rocznie - obsługując blisko 20.000 klientów, w tym największe ogólnopolskie i ogólnoświatowe korporacje. Inwestycje w recykling przybrały w naszym wykonaniu rozmiary uhonorowane diamentem Forbesa dla najdynamiczniej rozwijającej się dużej firmy w województwie Zachodniopomorskim.

Grupa TOM Nieruchomości to spółka, która rozmach w recyklingu kontynuuje i rozwija również na rynku nieruchomości. Intensywnie działamy na rynku nieruchomości komercyjnych i deweloperskich o charakterze inwestycyjnym i second home – oferując naszym klientom apartamenty w topowych lokalizacjach wypoczynkowych. Z uwagi na rozwój spółki i wiele jednoczesnych projektów zarówno w górach jak i nad morzem, planujemy poszerzyć nasze struktury o osoby chcące rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy