Kierownik działu sprzedaży

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Biurkom – Flampol właściciel marki ,,OryginalnySok’’ poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • Koordynowanie pracy działu sprzedaży
    • Poszukiwanie potencjalnych klientów
    • Komunikowanie, przekazywanie informacji o towarach i usługach firmy.
    • Prowadzenie rekrutacji
    • Nawiązywanie kontaktu, prezentacja produktu, finalizacja sprzedaży
    • Obsługa i świadczenie różnych usług na rzecz klienta np. organizacja dostawy, doradztwo.
    • Zbieranie informacji odnośnie rynku
    • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
    • Raportowanie efektów pracy.

    Wymagania:

    • preferowana własna działalność gospodarcza
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku m
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie wyższe
    • umiejętność obsługi komputera - pakiet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
    • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)
    • zaświadczenie o niekaralności
    • umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • auto dostawcze
    • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stałą prace
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prace w Polskiej firmie
    • potrzebne narzędzia pracy
    • możliwość podwyższania kwalifikacji
    • możliwość awansu

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz,
    w temacie wiadomości wpisując :
     KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.