Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu sprzedaży

Rastrana AGATA WIECZORKOWSKA-RAJCZAKO firmie

  • Grunwaldzka 495
    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Rastrana AGATA WIECZORKOWSKA-RAJCZAK

Grunwaldzka 495

Plewiska (pow. poznański)

Przedsiębiorstwo RASTRANA jest nowym podmiotem grupy PREBENA Polska,
która jest jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce.

Poszukujemy kandydatów do nowego projektu wspierającego rozwój struktur sprzedaży. Naszym celem jest budowa silnej marki, cieszącej się zaufaniem klientów oraz zdobycie silnej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.

Do kandydatów kierujemy ciekawą ofertę, dającą duże możliwości swobodnej kreacji oraz rozwoju struktur sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedaży, nadzór na realizacją celów sprzedażowych i założeń budżetowych
  • sporządzanie i analiza raportów oraz prognoz dotyczących rynku
  • udział w rekrutacji i budowaniu zespołu
  • zarządzanie zespołem: motywowanie, raportowanie, coaching
  • bieżące wsparcie zespołu handlowego w zakresie koordynacji zadań sprzedażowych
  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju produktów i usług
  • optymalizacja procesów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • zarządzanie bazą kontrahentów przy realizacji założonego budżetu i oczekiwanych poziomów rentowności klientów kluczowych
  • zwiększanie efektywności przydzielonej bazy kontrahentów poprzez zarządzanie ofertą biznesową
  • stałe monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z kluczowymi klientami

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia w kierowaniu działem sprzedaży
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • doskonała umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.
  • zorientowanie na cele i wyniki, w tym pro aktywność i elastyczność w ustalaniu priorytetów.
  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja i dyskrecja).
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne (wielozadaniowość, zarządzanie czasem)
  • umiejętność zapewnienia doskonałej obsługi klienta: profesjonalne podejście, wysoki poziom zaangażowania i dbałości o klienta.
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów CRM

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne