Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Sprzedaży - Polska

Yokaba sp. z o.o. w organizacjiO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży.

  • Tworzenie strategii sprzedaży firmy.

  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu.

  • Realizacja powierzonych planów sprzedaży.

  • Nadzór nad prawidłowością zawieranych umów.

  • Sporządzanie raportów.

  • Zarządzanie zespołem handlowców na terenie Polski oraz współpraca z Działem Sprzedaży.

  • Wspieranie członków zespołu w realizacji zadań sprzedażowych (w zależności od potrzeb).

  • Współpraca z innymi działami przy realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia w dziedzinie sprzedaży.

  • Doskonała umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Znajomość systemów informatycznych CRM.

  • Zorientowanie na cele i wyniki, w tym proaktywność i elastyczność w ustalaniu priorytetów.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja i dyskrecja).

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne (wielozadaniowość, zarządzanie czasem) i interpersonalne (praca w zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja, dyskrecja).

  • Zorientowanie na szczegóły i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

  • Umiejętność zapewnienia doskonałej obsługi klienta: profesjonalne podejście, wysoki poziom zaangażowania i dbałości o klienta.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w środowisku stylizacji i pielęgnacji paznokci będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji.

  • Udział w bardzo ciekawym projekcie budowy nowej marki na rynku polskim.

  • Przyjazny zespół, super Szefową oraz dobrą atmosferę do rozwoju, w której ceni się takie wartości jak współpraca, zaufanie i odpowiedzialność.

Yokaba sp. z o.o. w organizacji

W związku z dynamicznym rozwojem marki YOKABA poszukujemy ambitnych i utalentowanych w swojej dziedzinie Kandydatek i Kandydatów, którzy są gotowi na udział w budowaniu nowej marki na rynku produktów beauty.

Przewiń do profilu firmy