Kierownik Działu Sprzedaży

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Już od ponad 20 lat jakość i ciągły rozwój stanowią podstawowe standardy naszego biznesowego funkcjonowania. Dewizą M&MR Trading Polska sp. z o.o. są działania zorientowane na przyszłość – przewidywanie potrzeb, poszerzanie kompetencji oraz optymalizowanie oferty.

    Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów – z myślą o nich nasze branżowe Business Units – TransComfort, TTM Technologia Transferu Mediów oraz Phoenix Xtra Print Polska, pozostają wierne najwyższej jakości produktu, specjalistycznej i innowacyjnej technologii, komfortowym rozwiązaniom oraz kompetentnemu serwisowi.

    (praca zdalna)

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i budowa sieci sprzedaży wszystkich węży przemysłowych będących w programie ofertowym Spółki.
    • Opieka i bieżąca obsługa pozyskanych Klientów oraz nadzór i koordynacja działalności regionalnych przedstawicieli.
    • Sporządzanie ofert cenowych dla Klientów i praca z systemem CRM.
    • Obsługa wszystkich projektów od strony technicznej i ekonomicznej.
    • Monitorowanie i analiza ustanowionych celów.
    • Odpowiedzialność za wartość magazynu z zakresu podległej sobie branży.
    • Poszukiwanie na rynku rozwiązań technicznych stanowiących niezbędne uzupełnienie oferty.
    • Nadzór nad Certyfikacjami oraz kwestiami związanymi z Dozorem Technicznym.
    • Negocjacje cenowe z dostawcami.
    • Zarządzanie zespołem handlowców.
    • Reprezentowanie firmy podczas postępowań przetargowych oraz przygotowywanie oferty przetargowej.
    • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji.

      Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży węży przemysłowych i armatury złącznej.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
    • Znajomość działalności jednostek certyfikujących UDT, TDT.
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dobrze prosperującej firmie.
    • Możliwość samorealizacji i kreatywnego tworzenia nowych ścieżek sprzedaży.
    • Pracę pełną wyzwań i dynamiki.
    • Przyjazną atmosferę w pracy.
    • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych i ciągły rozwój.
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i zdrowie, pakiet kafeteryjny, wczasy pod gruszą).
    • Naukę języka obcego.
    • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.