Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Marki SEAT

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • Bezpośredni nadzór nad obsługą klientów salonu oraz pozyskiwaniem nowych klientów
    • Zarządzanie zespołem handlowym, czasem pracy, kompetencjami i realizacją zadań
    • Analizowanie danych, tworzenie raportów sprzedażowych, prezentacja wyników oraz w razie potrzeby wdrażanie korekt w działaniu
    • Analiza ofert handlowych sporządzonych przez handlowców
    • Nadzór nad realizacją przez handlowców jazd testowych z klientami
    • Bezpośredni nadzór nad realizacją procesu sprzedaży zgodnie ze standardami dealerskimi
    • Utrzymywanie standardów dealerskich na terenie obiektu
    • Raportowanie do Zarządu spółki oraz Importera
    • Praca z systemem CRM
    • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży nadanych przez Zarząd i Importera.
    • Reprezentowanie Działu Sprzedaży w kontaktach z Klientami, Partnerami i Kadrą Zarządzającą

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży motoryzacyjnej min. 2 lata
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne i motywacyjne
    • Dobra organizacja i samodzielność
    • Dyspozycyjność
    • Rzetelność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Prawo jazdy kat. B
    • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii zależnej od wyniku
    • Szkolenia w Polsce i za granicą
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Samochód służbowy do dyspozycji

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Dziękujemy za zainteresowanie możliwościami rozwoju w firmie Reiski Auto.

    Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji