Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych

MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Beskidzka 51, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MuchaAuto sp. z o.o. sp. k.

Beskidzka 51

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży samochodów zgodnie ze standardami marki Opel,

  • koordynacja pracy zespołu handlowców,

  • ekspozycja samochodów w salonie,

  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta detalicznego,

  • doświadczenie w pracy z zespołem sprzedażowym – kandydaci preferowani,

  • wiedza z zakresu motoryzacji i oferty marki Opel,

  • prawo jazdy min. kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system szkoleń, certyfikacji i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia,

  • pracę w zintegrowanym zespole,

  • motywacyjny system premiowy zapewniający atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość awansu zawodowego.