Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

L'EMIR I.JUSZCZYK, H.JUSZCZYK sp.j.O firmie

L'EMIR I.JUSZCZYK, H.JUSZCZYK sp.j.

Jana III Sobieskiego 10A

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu sprzedawców,

  • pozyskiwanie i sprzedaż samochodów używanych,

  • wdrażanie projektów rozwoju sprzedaży,

  • realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych,

  • współpraca z importerem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • doświadczenia kierowniczego,

  • łatwości nawiązywania kontaktów,

  • znajomości specyfiki branży motoryzacyjnej,

  • znajomości rynku lokalnego,

  • dobrej organizacji pracy,

  • znajomości technik sprzedaży,

  • zaangażowania oraz motywacji do realizacji zadań,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży Samochodów Używanych lub Kierownika wypożyczalni samochodów.

To oferujemy

  • profesjonalny program wdrożenia do pracy,

  • pracę ze zmotywowanym zespołem w rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • jasny i czytelny system wynagrodzeń,

  • wszystkie narzędzia, pozwalające na wykonywanie skutecznych działań,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.