Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Sprzedaży

Mesoestetic SLO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ms, kwartalnych i rocznych planów sprzedażowych oraz zarządzanie sprzedażą marki Mesoestetic

  • Codzienna praca i zarządzanie zespołem Przedstawicieli Medycznych ; wyznaczanie szczegółowych celów dla PM i nadzór nad ich wykonaniem

  • Współpraca z kluczowymi klientami na terenie całej Polski

  • Odpowiedzialność za zatrudnienie, rozwój, coaching oraz za wyniki podległego zespołu Przedstawicieli Medycznych

  • Ocena roczna pracy podległych pracowników

  • Opracowywanie i proponowanie zmian do systemów premiowych dla zespołu sprzedażowego

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z KOL: lekarzami i kosmetologami

  • Współpraca z Działem Marketingu i Logistyki w celu realizacji planów sprzedażowych i codziennej realizacji zamówień

  • Nadzór nad przekazywaniem klientom informacji merytorycznych zgodnie ze strategią marketingową i na podstawie obowiązujących materiałów promocyjnych

  • Nadzór nad organizacją i przeprowadzaniem szkoleń dla grup klientów na terenie całej Polski

  • Udział w konferencjach medycznych i targach kosmetycznych

  • Reprezentowanie firmy na rynku i dbałość o wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe pełne: kierunek ekonomiczny lub kosmetologiczny

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku zarządzania zespołem sprzedaży lub zarządzania kluczowymi Klientami w branży medycznej

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży

  • Doświadczenie na rynku BtB lub medycyny estetycznej będzie mile widziane ale nie jest warunkiem koniecznym

  • Otwartość i dobra komunikacja, zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności przywódcze i zarządzania pracą zespołu

  • Nastawienie na realizacje celów w codziennej pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i z zespołem

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Poszukujemy osoby przedsiębiorczej, zaangażowanej, ambitnej i otwartej na nowe wyzwania!

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System bonusowy

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Praca na bardzo ciekawym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii , w zespole prowadzonym przez managerów z wieloletnim doświadczeniem i relacjami na tym rynku

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej

  • Praca w niedużym i elastycznym zespole gdzie kreatywność, zaangażowanie oraz dobra atmosfera sprawi, że wszystko jest możliwe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Mesoestetic SL

Mesoestetic Polska to nowo powstający, polski oddział międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Mesoestetic Pharma Group z siedzibą w Hiszpanii. Laboratorium Mesoestetic to jedno z czołowych na świecie laboratoriów farmaceutycznych oraz lider w sektorze medycyny estetycznej, posiadający fabrykę i będący producentem wysokiej jakości produktów medycznych dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Produkty Mesoestetic są obecne w 90 krajach świata a na rynku polskim są sprzedawane od 15 lat. W Mesoestetic powstały formuły najbardziej cenionych przez lekarzy zabiegów depigmentacyjnych Cosmelan i Dermamelan, kuracje dermatologiczne, pilingi chemiczne i preparaty do mezoterapii o statusie wyrobów medycznych a także profesjonalne kosmetyki przeznaczone do gabinetów kosmetologicznych oparte na najnowszych trendach i osiągnięciach naukowych. Firma posiada własny dział biotechnologii i monitorowania urządzeń medycznych do badań (in vitro i in vivo) bezpieczeństwa i skuteczności kosmoceutyków i wyrobów medycznych, dzięki czemu tworzy skuteczne, nowoczesne i oryginalne produkty anti-aging.

Przewiń do profilu firmy