Kierownik Działu Sprzedaży

JAGA Temp Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie zajmujemy się rekrutację stałą dla naszego klienta, który zajmuje się realizacją szkoleń dla firm, doradztwem i konsultacją.

Aktualnie do oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika działu sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne zarządzanie działem sprzedaży i procesem sprzedaży.

  • Nadzór nad projektami i koncentracja na ich sfinalizowaniu.

  • Wsparcie mentoringowe zespołu w dziale handlowym.

  • Raportowanie do Zarządu.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży (szczególnie w branży szkoleniowej/doradczej).

  • Umiejętność budowania produktu szkoleniowego dedykowanego dla firm.

  • Wysokie kompetencje analityczne potrzebne do wyciągania wniosków z danych płynących z działań sprzedażowych.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy.

Mile widziane

  • Uprawnienia architektoniczne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy lub umowę B2B.

  • Pracę w firmie znajdującej się w fazie dynamicznego rozwoju.

  • Otwartość członków Zarządu na sugestie i proponowane zmiany.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

  • Pracę w godz. 8:00-16:00.

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Przewiń do profilu firmy