Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Sprzedaży

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w OBI ...bo warto!

    Do nowego marketu w Zabrzu poszukujemy osób na stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

    Miejsce pracy: Zabrze - Zabrze/delta

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie sprzedażą i osiąganie odpowiednich wyników Działu Sprzedaży
    • Kierowanie i motywowanie podległego zespołu
    • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta
    • Zapewnianie prawidłowej prezentacji produktów oraz dostępności towarów dla klienta
    • Zapewnienie przestrzegania standardów oraz procedur OBI
    • Bieżąca współpraca z dyrekcją i kierownictwem marketu

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie z branży handlu detalicznego
    • Umiejętność zarządzania personelem
    • Zdolność analitycznego myślenia  i zorientowanie na wyniki
    • Zorientowanie na klienta
    • Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI

    Oferujemy:

    Ponadto:

    • wyjścia integracyjne
    • przewidywalny grafik pracy
    • odzież roboczą
    • przyjazną atmosferę
    • wyprawki szkolne

    FacebookPinterestInstagram
    AplikujObi