Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu sprzedaży

MASTERCHEM LOGOPLASTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

MASTERCHEM LOGOPLASTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Solidarności 86d

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i raportowanie pracy własnej zespołu

  • współpraca i negocjacje z klientami niemiecko oraz anglojęzycznymi w celu zapewnienia sprawnej realizacji celów sprzedażowych

  • monitorowanie i analiza danych sprzedażowych

  • prowadzenie działań mających na celu rozwój sprzedaży przez wdrażanie strategii sprzedażowej

  • realizacja planów oraz stały rozwój bazy klientów

  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej, planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu

  • zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

  • skuteczne zarządzanie zespołem poprzez jego rozwój i motywowanie

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • dbałość o wizerunek i rozwój firmy

Nasze wymagania

  • min. 4-letnie doświadczenie w sprzedaży na kierowniczym stanowisku

  • znajomość branży w której Spółka funkcjonuje będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość języków obcych tj. niemiecki oraz angielski

  • asertywność, zdyscyplinowanie i umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów

  • nastawienie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat

  • pracę na samodzielnym stanowisku

  • szkolenie wdrażające oraz ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa związana z wynikami osiągniętymi w pracy

  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki

i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Przewiń do profilu firmy