Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Świadczeń Medycznych

NORTH MEDICAL HOLDING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dworcowa 11B, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Dworcowa 11B

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad organizacją procesu szczepień i świadczeń refundowanych (NFZ)

  • Rekrutacja podległego zespołu

  • Tworzenie grafików podległego zespołu

  • Kontrola poprawności danych w systemach e-rejestracja, gabinet.gov.pl oraz zarządzanie szczepionkami (SDS, RARS - PUE)

  • Rozliczanie świadczeń NFZ

  • Wdrażanie nowych projektów pod kątem administracyjno-logistycznym

  • Raportowanie wykonanych działań oraz wyników

  • Wspieranie zarządu w bieżącej analizie realizacji celu

  • Stałe poszukiwanie usprawnień w codziennej pracy, dostosowywanie się do zmian w organizacji

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Bieżąca współpraca z innymi departamentami i pracownikami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek przychodni

  • Ciągły rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

  • Preferowane zatrudnienie w oparciu o B2B

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w ramach organizacji, kontrolowania i rozliczania procesu szczepień p. COVID-19

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu rozliczania świadczeń POZ

  • Doświadczenie w rekrutacji personelu

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do podjęcia współpracy ukierunkowanej na dłuższy okres

Mile widziane

  • Doświadczenie w rekrutacji personelu medycznego

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole

  • Udział w intersujących projektach

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Atrakcyjne zniżki na usługi stomatologiczne

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia służbowe do pracy (komputer, telefon)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna